Blog
02.12.2020

Jak utrzymać efekty zabiegów Icoone

Efekty zabiegów Icoone mogą różnić się u osób w zależności od prowadzonego trybu życia, diety czy aktywności fizycznej. Jednak istnieją działania, które pozwolą jeszcze dłużej cieszyć się rezultatami zabiegów Icoone. Poniżej znajdują się zalecenia, dzięki którym efekty zabiegów będą widoczne przez dłuższy czas, a dodatkową korzyścią może okazać się poprawa pracy całego organizmu.

Po pierwsze - zabieg przypominający

Po pełnej serii zabiegów Icoone, skóra zostaje pobudzona, cellulit wygładzony, nadmiar tłuszczu wydalony z organizmu, a sylwetka staję się wyrzeźbiona. Po intensywnej, pierwszej serii zabiegów, warto pamiętać o zabiegach przypominających. Dzięki regularnej stymulacji tkanek, organizm nie powróci do poprzedniego stanu, a klientka będzie mogła cieszyć się efektem zabiegów Icoone. Już po jednym zabiegu przypominającym w miesiącu zostanie uruchomiona pamięć tkankowa, a skóra zachowa swój piękny, wygładzony wygląd.
Dla najlepszego efektu zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających raz w miesiącu, jest to dużo efektywniejszy schemat w porównaniu do serii zabiegów wykonywanych raz w roku.

Jak utrzymac efekty zabiegow Icoone 2

Po drugie - dieta

Mimo, iż zabiegi Icoone dostarczą nam zadowalających rezultatów bez drakońskiej diety, aby otrzymać najlepsze efekty warto zastanowić się nad polepszeniem nawyków żywieniowych. Zaleca się wprowadzenie kilku zmian w odżywianiu, dzięki którym efekt zabiegów będzie
z nami dłużej, a dodatkową korzyścią okaże się poprawa zdrowia i stanu całego organizmu.
Z zaleceń o których warto pamiętać to oczywiście picie odpowiedniej ilości wody. Pamiętajmy, że woda pozwoli na usuwanie toksyn z organizmu, oraz nawodnienie komórek. Na prawidłowym nawodnieniu, skorzysta całe ciało, również stan naszej skóry. Powinniśmy dostarczać organizmowi min. 2l wody w ciągu dnia.
Warto również pamiętać o zasadach racjonalnego żywienia, jedną z istotniejszych kwestii jest regularność spożywanych posiłków. Optymalne będzie spożycie od 4 do 5 posiłków w ciągu dnia o stałych porach. Starajmy się spożywać warzywa przy każdym posiłku, a zrezygnujmy
z cukrów prostych. Dieta powinna być również bogata w jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz pełnowartościowe białko.

Po trzecie – aktywność fizyczna

Podobnie jak w przypadku diety, nie jest to warunek konieczny do uzyskania efektów, ale dzięki aktywności fizycznej jakość naszej skóry będzie widocznie poprawiona a redukcja tkanki tłuszczowej zwiększona. Ponadto aktywność fizyczna pobudza organizm do usuwania nagromadzonej wody, a wraz z nią usuwa również toksyny. Dzięki tym elementom rezultat będzie widoczny dłużej. Warto pamiętać o tym, że aktywność fizyczna przybiera wiele form
i każdy z nas znajdzie w niej miejsce dla siebie.

Powrót do wszystkich wpisów Powrót do wpisów

Zaufaj profesjonalistom

ICOONE® To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. ICOONE® pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zapisz się na newsletter

keyboard_arrow_up