Mówią o nas

poniedziałek, 05 lipiec 2021

LIFT MED RYBNIK

Rybnik

Jestem nastolatką w wieku 3 lat doznałam ciężkiego oparzenia powierzchni ciała (ponad 40%). Od tamtej pory wraz z rodzicami oraz lekarzami pracujemy nad tym, abym cały czas mogła normalnie się rozwijać. Szukam każdego możliwego sposobu, aby moja skóra- blizny były jak najmiększe i elastyczne. W październiku 2019 roku Pani Dr Katarzyna Grudzień poleciła abym spróbowała masaże ICOON. Od tamtej pory systematycznie uczęszczam na masaże i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie może dać Wasze urządzenie. Moje blizny są bardzo miękkie i elastyczne efekty są bardzo widoczne i zadowalające. Dodatkową zaletą jest to że urządzenie posiada szereg różnych głowic które można dopasować do każdego miejsca. Serdecznie dziękuję wspaniałej Pani dr Katarzynie Grudzień za opiekę i polecenie ICOON oraz całemu zespołowi LIFT MED. Dziękuję!!!!!

środa, 28 kwiecień 2021

LIFTMED

Rybnik

Z zabiegów ICOONE Laser korzystam od lipca 2020. Najpierw zakupiłam 15 zabiegów dla uzyskania konkretnych i widocznych efektów (zabiegi 2x w tygodniu), potem kolejne 5 (2x w tygodniu) i po uzyskaniu zadawalających efektów korzystam z zabiegów już regularnie, tzn. 1x w tygodniu. Zawsze byłam osobą aktywną sportowo i codziennie towarzyszy mi zdrowa kuchnia plus picie 2 litrów wody. Efekty już po 20 zabiegach rewelacyjne: straciłam w obwodzie brzucha, ud, kilka centymetrów, moja skóra jest elastyczna. Ponadto zauważyłam, że skóra na twarzy nabrała blasku ze względu na poprawę metabolizmu oraz limfy w organizmie. Straciłam okropny, bardzo widoczny cellulit wodny na udach, co było moją najgorszą zmorą przy morderczych treningach i dietach dobieranych przez trenerów personalnych (jestem osobą szczupłą). Brzuch płaski, widoczne "ślady" mięśni, pośladki podniesione ku górze ..... :)
Chciałabym również bardzo podziękować fachowej i niesamowicie profesjonalnej obsłudze w LIFTMED Rybnik, ponieważ moja "ulubiona" Pani Kosmetolog dokłada wszelkich starań, aby efekty po zabiegach były "piorunujące" :)
Zaangażowanie kadry LIFTMED Rybnik to jak gwiazda Michelin w najlepszej restauracji :)

wtorek, 30 marzec 2021

Sublimed

Kraków

Podobno zabieg Icoone Laser to pogromca cellulitu i tkanki tłuszczowej... ?
Sprawdziłam to na własnej skórze! Rok temu wykonałam serię zabiegów i od tamtego czasu dbam o to, aby podtrzymać efekty.
Polecam wszystkim Paniom, które narzekają na otłuszczenia czy cellulit na ciele.
Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i do tego przyjemny, bo to swego rodzaju masaż.
Polecam także bardzo przyjemnie miejsce do jego wykonania w Krakowie -> Sublimed. Miły i pomocny personel.

poniedziałek, 29 marzec 2021

Sublimed

Kraków

Zabieg jest przyjemny nawet na mocnych parametrach, czułam się też po nim zrelaksowana jak po solidnym masażu. A efekty? Byłam tylko na kilku zabiegach, żałuję, że nie wykupiłam od razu serii co najmniej dziesięciu, ale i tak zdążyłam poczuć się lżej. Znam osoby, które regularnie korzystają z zabiegów Icoone, kilka razy w roku właśnie chodząc na serię 10 lub 15 zabiegów, więc to chyba najlepszy dowód, że efekty są widoczne i zadowalające.

poniedziałek, 29 marzec 2021

SkinMed Wrocław

Wrocław

Bardzo serdecznie polecam wszystko na najwyższym poziomie.

Zaufaj profesjonalistom

ICOONE® To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. ICOONE® pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zapisz się na newsletter

keyboard_arrow_up