Mrotex - urządzenia medyczne i kosmetyczne

Mrotex group zajmuje się kompleksową obsługą salonów kosmetycznych, gabinetów medycyny estetycznej oraz SPA. Firma Mrotex jest wyłącznym dystrybutorem kilku renomowanych firm w zakresie sprzedaży produktów i urządzeń medycznych oraz kosmetycznych. Takie marki jak ICOONE®, ICOONE® LASER, Algeness® Onetec® czy OxyPro Age znajdują uznanie klientów największych klinik medycyny estetycznej i salonów odnowy biologicznej w Polsce. Mrotex oferuje również kompleksowe wyposażenie do salonów kosmetycznych i fryzjerskich współpracując z brytyjskim producentem mebli REM.

Szeroka gama szkoleń specjalistycznych z zakresu kosmetologii oraz obsługi urządzeń do masażu podciśnieniowego wraz z profesjonalnym serwisem urządzeń kosmetycznych i medycznych cieszy się dużym zdudowała długotwerminowe i solidne relacje z klientami na rynku polskim.

Mrotex to producent specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego sprzedawanych na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Oficjalny producent kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE®. W sklepie internetowym shop.mrotex.com znajdą Państwo bogatą ofertę akcesoriów i części eksploatacyjnych do urządzeń masażu podciśnieniowego.

Zaufaj profesjonalistom

ICOONE® To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. ICOONE® pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zapisz się na newsletter

keyboard_arrow_up