Opinie i referencje - ICOONE®, ICOONE®Laser

dr Marcin Ambroziak lekarz dermatolog

dr Marcin Ambroziak lekarz dermatolog

ICOONE® Laser to moim zdaniem najlepsze na rynku urządzenie łączące w sobie zalety zmechanizowanego, silnego masażu, niskoenergetycznego lasera zmniejszającego objętość tkanki tłuszczowej oraz ledowej lampy stymulacyjnej i przeciwzapalnej. Od wielu lat urządzenia do silnego masażu drenującego ciało cieszą się ogromną popularnością z powodu ich wysokiej skuteczności. ICOONE® jest naturalną kontynuacją tej koncepcji. Technologia została ulepszona, wzmacniając efekty zabiegu, bez szkodliwego rozciągania skóry. Najnowszym udoskonaleniem jest jednak skojarzone działanie mechaniczne z „odchudzającym” wpływem lasera diodowego i silną lampą LED.

Efektem jest wydłużenie listy wskazań do zabiegów. ICOONE® bowiem, świetnie działa u pacjentów z lekką nadwagą, zwłaszcza w trakcie odchudzania, cellulitem, obrzękami, witoką skórą zarówno ciała, jak i twarzy. Jest świetnym urządzeniem uzupełniającym operacje liposukcji, czy leczenie blizn różnego rodzaju. W końcu, ICOONE® jest sprzętem idealnym dla ludzi oczekujących skutecznego masażu sportowego lub relaksacyjnego. Dr Marcin Ambroziak, jest lekarzem dermatologiem, wieloletnim pracownikiem Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Członek-założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, jak również członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Należy do European Society for Dermatological Research. Jest jednym z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging. Z powodzeniem współprowadzi wraz z żoną Joanną od początku istnienia Klinikę Ambroziak w Warszawie a od czerwca 2016, Szpital Ambroziak w Piasecznie. 

dr n.med. Krzysztof Gojdź

dr n.med. Krzysztof Gojdź

Urządzenie ICOONE® to najnowsza technologia drenażu limfatycznego połączona z masażem pod ciśnieniem. Bardzo duża ilość programów zarówno medycznych jak i kosmetycznych pozwala poradzić sobie z każdym problem skóry. Lekarze moich klinik Holistic Clinic bardzo często decydują się na połączenie medycyny estetycznej tzn. laseroterapii, iniekcji igłowej z technologią jaką jest ICOONE®. Ogromną zaletą tego urządzenia jest to, że możemy opracowywać kilka problemów w tym samym czasie. Uporczywy cellulit, luźna skóra, rozstępy czy nagromadzona tkanka tłuszczowa. W Holistic Clinic ICOONE® doskonale sprawdza się również po zabiegach liposukcji.

W związku z tym, że wykonujemy bardzo dużo tego typu zabiegów, nasi pacjenci mogą przejść rehabilitację pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty i lekarza właśnie korzystając z zabiegów ICOONE®. Dzięki specjalnym programom już w trzeciej dobie od liposukcji wdrażamy rehabilitację pozabiegową na tym urządzeniu. Pomiędzy wykładami na całym świecie jak tylko znajdę wolną chwilę to z dużą przyjemnością korzystam z zabiegu ICOONE® w swojej klinice - zwłaszcza po długich lotach samolotem, kiedy to czuję obrzęk nóg i ból pleców. Drenaż całego ciała sprawia, że czuję się dużo lepiej. Dr n.med. Krzysztof Gojdź - jedyny certyfikowany lekarz, wykładowca i ekspert Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Właściciel Holistic Clinic.

dr Beata Dethloff

dr Beata Dethloff

Jako lekarz z wieloletnim doświadczeniem pracuję z wykorzystaniem urządzeń, które gwarantują uzyskanie efektów zabiegowych jak i są w pełni bezpieczne dla moich pacjentów. Takim sprawdzonym urządzeniem medycznym jest właśnie ICOONE®. Dzięki tej zaawansowanej technologii osiągamy bardzo dobre efekty w modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, ujędrnianiu skóry a co ważne jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla skóry luźnej i naczyniowej. Szeroki wybór programów zabiegowych pozwala zaś moim terapeutkom na opracowywanie indywidualnych programów zabiegowych dzięki czemu osiągamy efekty zabiegowe zdecydowanie szybciej.

dr Roman Prończuk

dr Roman Prończuk

ICOONE® jest idealnym rozwiązaniem dla osób bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, mających problem z luźną skórą, walczących z cellulitem, jak również po liposukcji. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu: zmniejsza się zwłóknienie tkanki, pobudzana jest produkcja lipolizy i kolagenu. Skóra regeneruje się, jest też bardziej jędrna i napięta.

ICOONE® jest również fantastycznym uzupełnieniem zabiegów, które na co dzień wykonuję w mojej codziennej praktyce jak: Fraxel, Thermage, wypełniacze, laserowe usuwanie blizny pooperacyjnych i pooparzeniowych, rozstępów, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych. Urządzenie ICOONE® daje wszechstronne możliwości ze względu na możliwość pracy na wielu programach kosmetycznych jak również medycznych. Polecam dr Roman Prończuk.

mgr fizjoterapii Urszula Krawczyk

mgr fizjoterapii Urszula Krawczyk

Urządzenie ICOONE® Laser to jeden z ulubionych zabiegów klientek Ambasady Urody. Najnowsza, opatentowana technologia ICOONE® Laser czyli połączenie silnego masażu próżniowo-rolkowego z laserem diodowym i światłem LED daje wysoką skuteczność zabiegową. Szeroka gama programów kosmetycznych i medycznych pozwala naszym terapeutom dopasować zabiegi i ułożyć indywidualną, „szytą na miarę” terapię dla naszych klientów. W kosmetyce ICOONE® Laser działa świetnie u osób z nadwagą, cellulitem, miejscowymi lipodystrofiami, wiotkością skóry i obrzękami.

Genialnie komponuje się z innymi zabiegami tj. liposukcja, kriolipoliza, uderzeniowa fala dźwiękowa czy karboksyterapia. ICOONE® Laser likwiduje cellulit poprzez rozbicie, upłynnienie i usunięcie tłuszczu, a także mocny drenaż limfatyczny. Dodatkowo uelastycznia skórę pobudzając produkcje kolagenu, odmładza zwiększając ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanek. Dzięki programom medycznym nasi terapeuci likwidują obrzęki limfatyczne po zabiegach medycznych, zmniejszają bóle mięśniowe, przykurcze i stany zapalne ścięgien u sportowców, pracują również z bliznami. ICOONE® Laser to urządzenie o wszechstronnym działaniu i wielu możliwościach poprawy wyglądu ciała, twarzy i samopoczucia klienta. Jest to zabieg przeznaczony dla każdego, bez względu na wiek i stan skóry, to szybkie, nieinwazyjne i bezpieczne rozwiązanie.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Owes her lithe figure and taut features to more than a macrobiotic diet – she’s a reported fan of #ICOONE®, the latest hi-tech treatment for #cellulite, loose skin and #wrinkles that has continental glossies buzzing with brilliant reviews.The good news is that ICOONE® is now available in Ireland, exclusively from the renowned Renew Clinic on Dublin’s Hatch Street, which is run to the highest medical standards by former senior nurses Sinead Gallagher and Jeanette Dunne.

The result of rigorous scientific studies and clinical trials for both medical use and beauty therapy, ICOONE® uses gentle but highly efficient multi-micro stimulation on both the body and face, applied with hand-held rolling devices which provide a relaxing massage.The stimulation of the fibroblasts in the skin encourages the production of new collagen. Cellulite is broken up and smoothed away; Facial contours and sagging necks are firmed.

Ewa Pacuła

Ewa Pacuła

"Gabinet Kosmedica to magiczne miejsce, przepełnione spokojem i życzliwością. Z prawdziwą przyjemnością oddaję się w ręce specjalistów, którzy zawsze wiedzą, co jest dla mnie najlepsze! Chętnie korzystam z zabiegu złuszczającego Silk Peel, który odświeża moją twarz i stanowi bazę pod kolejne zabiegi, z których moim zdecydowanym faworytem jest zabieg Intraceuticals. Redukuje on drobne zmarszczki i głęboko nawilża moją skórę. Cera jest po nim zdrowa i promienna. Staram się też systematycznie dbać o ciało, które po ciąży wymaga odpowiedniej troski.

Z pomocą przychodzi mi technologia ICOONE®, uznana przez wiele magazynów za najskuteczniejszy zabieg na jędrną i atrakcyjną sylwetkę, co z całą pewnością potwierdzam! Wizyty w Gabinecie Kosmedica sprawiają mi wiele przyjemności, ponieważ są to momenty, kiedy mogę się zająć tylko sobą i wiem, że dobrze wykorzystuję ten czas. Szczerze polecam!”

dr Piotr Sznelewski

dr Piotr Sznelewski

„To urządzenie powinno być bardzo popularne właśnie w SPA i w gabinetach kosmetycznych, gdy chcemy szybko poprawić kondycję skóry, by świetnie wyglądać na imprezie. A dodatkowo jest to niesłychanie przyjemny zabieg, sam testowałem to urządzenie i miło je wspominam. …” (źródło: Magazyn SPA & Welnes EDEN 11/2012).

dr Robert Chmielewski

dr Robert Chmielewski

Precyzyjne urządzenie - Rewelacyjne efekty zarówno na ciele jak i twarzy.

Joanna Krupa

„…Krupa eliminuje niedoskonałości urody za pomocą różnych zabiegów: trzy razy w tygodniu poddaje się masażowi ICOONE® wygładzającemu skórę ..." (źródło: Tele Magazyn)

Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc

Uznawana w mediach za niekwestionowaną prekursorkę zdrowego stylu życia. Zaszczepiła w Polakach modę na bycie fit, bo dobry wygląd i samopoczucie to przepustka do sukcesu na płaszczyźnie życia zawodowego i prywatnego. Producent telewizyjny i autorka około 3 tysięcy programów telewizyjnych promujących zdrowy styl życia. W TVP2 w „Pytaniu na śniadanie” prowadzi autorski cykl „Klub 50 plus – zawsze w formie” oraz jest autorką programu „Sztuka życia”.

W swoim dorobku zawodowym ma 3 kasety video z ćwiczeniami i 4 książki, w których podpowiada, jak dbać o zdrowie. W Klinice La Perla dba o nienaganny wygląd z pomocą zabiegów drenujących i ujędrniącymch skórę (np. ICOONE®), a jej skóra odzyskuje blask, dzięki zabiegom mezoterapii. W wolnych chwilach pomiędzy treningami do Tańca z gwiazdami, relaksuje się w Klinice La Perla SPA. (źródło: http://la-perla.pl)

Anita Bajdalska

Anita Bajdalska

Zmechanizowane głowice masujące z rolkami o licznych mikrootworach są wykorzystywane w zabiegu ICOONE®. Anita Bajdalska, kosmetolożka, certified SPA supervisor amerykańskiego International SPA Association, uważa, że mikrostymulujące głowice precyzyjnie i dogłębnie masują każdy milimetr skóry (bez rozciągania czy urazów), zmniejszając cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej, np. "oponki". Zabieg zwiększa przepływ krwi i limfy, pobudza fibroblasty. Można go stosować na twarz, szyję i dekolt oraz na okolice oczu i ust. Rezultat widać już po pierwszym zabiegu - skóra regeneruje się, jest bardziej napięta jędrniejsza.

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Polecam zabiegi aparatem ICOONE® wszystkim pacjentom, którzy przeszli w Klinice La Perla zabiegi body jet, liposukcji laserowej bądź liposukcji vacuson. Dzięki specjalistycznym programom medycznym zabiegi wykonane pacjentom po zabiegach dają mi gwarancję właściwego wygojenia i uniknięcia ewentualnych zrostów czy nierówności. Po zabiegach ICOONE® pacjent goi się szybciej, nie ma opuchlizny kończyn. Jednocześnie zauważalny jest szybszy spadek wagi i likwidacja cellulitu.

Maja Sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska przez długi czas zapewniała, że dobry wygląd zawdzięcza zdrowej diecie. Jednak później zdradziła, że lubi profesjonalne zabiegi na twarz i ciało. Bardzo lubię taki zabieg, który jest połączeniem ICOONE'a®, czyli takiej maszyny, która stymuluje pracę i skórę twarzy. Fajnie wydobywa później kości policzkowe. To też jest bardzo fajne dla kobiety. Ja później wychodzę z zabiegu i uwielbiam jak mam kości policzkowe. Zawsze miałam wrażenie, że moja twarz jest jak księżyc w pełni - powiedziała Sablewska w "Small Talk". (źródło: http://www.plotek.pl)

dr n. med. Renata Wilk-Czyż

dr n. med. Renata Wilk-Czyż

Jesteśmy pierwszą Kliniką w Polsce, która zastosowała nowoczesną metodę frakcyjnego masażu podciśnieniowego. Uzyskujemy dzięki tej metodzie bardzo znaczną poprawę w różnego typu problemach skórnych i estetycznych jak np. poprawa wyglądu blizn, poprawa elastyczności skóry (ud, okolic podbródka, miejsca wcześniejszego zastoju limfatycznego w tzw cellulicie). W porównaniu z dotychczas stosowanymi metodami osiągamy zdecydowanie lepsze rezultaty, przy zmniejszonej ilości zabiegów . Zabiegi ICOONE® są również bardzo lubiane przez pacjentów, którzy są bardzo zadowoleni z rezultatów. Klinika Medycyny Estetycznej C-med

Anna Mucha

Anna Mucha

Aktorka. W 2010 roku zajęła siedemdziesiąte trzecie miejsce w rankingu Forbes'a na sto najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 10 lat, w filmie Andrzeja Wajdy. Anna Mucha jest świetnym przykładem połączenia talentu, urody i inteligencji. Klinikom La Perla zawdzięcza swoją szeroko komentowaną metamorfozę, dzięki czemu trafiła na listy najbardziej seksownych Polek. Anna Mucha dba o swoje ciało, najbardziej lubi zabiegi ICOONE® i Exilis, które gwarantują jej jędrne, smukłe ciało. Po ciąży wygląda rewelacyjnie, a to także zasługa tego zabiegu. (źródło: http://la-perla.pl)

Ewa Gawryluk

Ewa Gawryluk

Popularna aktorka filmowa i teatralna. Na scenie zadebiutowała w 1992 roku na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie, z którym jest związana aż do dnia dzisiejszego. Zachwyca delikatną urodą, dzięki której uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. W klinice La Perla chętnie korzysta z zabiegów ICOONE®, które perfekcyjnie modelują jej sylwetkę. (źródło: http://la-perla.pl)

Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska

„..Na liście ulubionych zabiegów jest także ICOONE®. ..." (źródło: http://www.skinclinic.pl/gwiazdy)

dr Barbara Jershina

dr Barbara Jershina

Jako lekarz od wielu lat specjalizuję się w walce z nadwagą, jestem autorka programu „Pożegnanie z nadwagą” w sieci prywatnych przychodni LUX MED. Wszystkim moim pacjentom, już na samym początku walki z nadwagą polecam zabiegi ICOONE®, dostępne w Warszawie w placówce klinik La Perla przy ul. Wilczej 22a. Zabiegi te przyspieszają odchudzanie i wspomagają walkę z rozstępami. Pacjenci, którzy utracili po kilkadziesiąt kilogramów i luźną skórę, po serii zabiegów widzą wyraźną poprawę w jej strukturze i jędrności.

Agnieszka Jastrzębska

Agnieszka Jastrzębska

Gwiazda nowego programu TVN Kto poślubi mojego syna, ceniona prezenterka i ekspert w dziedzinie show biznesu Swój olśiewający wygląd zawdzięcza ujędrniającym i redukującym obrzęki zabiegom: ICOONE®, Proshock Ice oraz Cosmosoft, które dodatkowo wysmuklają sylwetkę. Gorąco poleca także kosmetyki Beauty Box by Klinika La Perla, dzięki którym dba o codzienne nawilżenie skóry. (źródło: http://www.klinikalaperla.pl)

dr Karolina Mołas

dr Karolina Mołas

Jako lekarz z wieloletnim doświadczeniem i w trosce o bezpieczeństwo pacjentów pracuję z wykorzystaniem urządzeń renomowanych marek. Jednym z takich urządzeń medycznych proponowanych w mojej Klinice Molas Clinic jest Icoone Laser- najlepsza i najskuteczniejsza technologia do masażu podciśnieniowego. Icoone Laser łączący w sobie dodatkowo wbudowany laser diodowy, który przyśpiesza redukcję tkanki tłuszczowej i światła LED stymulujący fibroblasty do regeneracji. Laser oraz światło LED wpływa na szybsze pojędrnienie skóry twarzy i ciała. Urządzenie to posiada szeroko rozbudowaną gamę zabiegów medycznych i kosmetologicznych. Dzięki moim wykwalifikowanym kosmetologom każdy pacjent ma indywidualnie dobraną terapię dostosowaną do swoich potrzeb. Icoone Laser w naszej klinice sprawdza się jako zabieg uzupełniający zabiegi medycyny estetycznej, dzięki czemu osiągamy jeszcze lepsze efekty końcowe. Icoone Laser polecam każdej osobie, która chce zadbać o skóre swojego ciała i twarzy. Jest to technologia polecana osobom z trudną do redukcji tkanką tłuszczową i cellulitem oraz osobom z nadwagą i luźną skórą.

Icoone Laser to jeden z najbardziej docenianych i lubianych zabiegów naszych Pacjentów!

Zaufaj profesjonalistom

ICOONE® to opatentowana technologia, która pozwala na uzyskanie wysokiego poziomu rezultatów zabiegowych. ICOONE® umożliwia precyzyjną pracę na tkance łącznej. Może być wykorzystany do likwidacji cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu, luźnej skóry, obrzęków limfatycznych, blizn, zaparć, sztywności mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkich objawów starzenia się skóry.

Zapisz się na newsletter

keyboard_arrow_up