Blog
27.11.2019

Jakie czynniki mają wpływ na jakość zabiegu ICOONE?

1. Wybór autoryzowanego gabinetu ICOONE

Zawsze aktualną listę znajdziesz na stronie:

Zobacz gabienety

2. Wybór terapeuty

Sprawdź czy terapeuta wykonujący zabiegi Icoone jest wyszczególniony przy nazwie gabinetu. Jest to potwierdzenie, że dana osoba jest przeszkolonym specjalistą z programów kosmetycznych lub medycznych Icoone. Przeszkolony terapeuta wie jak dobrać programy i parametry zabiegowe dostosowując je do indywidualnych potrzeb pacjenta. Mierzy postępy zabiegowe oraz dba o to aby klient stosował zalecenia zabiegowe Icoone, które wzmocnią i przyspieszą efekty zabiegowe.

3. Stosowanie tylko oryginalnego kostiumu zabiegowego Icoone®

Jest on gwarancją najlepszych efektów zabiegowych! Opatentowana technologia Roboderm® polegająca na Multi Mikrostymulacji tkanki łącznej jest skuteczna tylko przy użyciu kostiumu Icoone® ze specjalnie opracowanym splotem włókien, który gwarantuje najlepsze efekty zabiegowe.

Multi mikrostymulacja zapewnia precyzyjną, mechaniczną stymulację fibroblastów, czego efektem będzie ujędrnienie tkanek. Technologia Roboderm zapewnia pełne bezpieczeństwo dla skór naczyniowych.

Nie jesteś pewien czy zastosowany kostium jest oryginalny?
Sprawdź czy jest logo icoone na piersi i wszywka mrotex.
Jeśli wciąż nie jesteś pewien skontaktuj się z nami pod nr 537 370 340.

Powrót do wszystkich wpisów Powrót do wpisów

Zaufaj profesjonalistom

ICOONE® To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. ICOONE® pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zapisz się na newsletter

keyboard_arrow_up