Blog
09.11.2019

Kanały składania zamówień w Mrotex Group

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy różne kanały składania zamówień. Zależy nam zarówno na jakości jak i szybkości realizacji zamówień dlatego stale optymalizujemy nasze strony internetowe. Polepszamy ich funkcjonalność po to, aby usprawnić Państwu korzystanie z nich.

Zamówienia na kostiumy, akcesoria oraz materiały marketingowe najchętniej przyjmujemy poprzez stronę www.icoone.pl w zakładce STREFA KLIENTA.

Mrotex Strefa Klienta

Po weryfikacji Państwa gabinetu przez nasz dział sprzedaży należy jednorazowo zarejestrować adres e-mail, następnie uzupełniając informacje dotyczące gabinetu oraz specjalistów, którzy zostali przeszkoleni do wykonywania zabiegów. W tym kroku ustalają Państwo również dane do logowania takie jak login oraz hasło. W przypadku utraty danych do logowania można je łatwo odzyskać wpisując swój wcześniej zarejestrowany adres mailowy w okienku ZRESETUJ HASŁO. Na wskazany adres mailowy przyjdzie wówczas nowe hasło, natomiast ustalony przez Państwa login zawsze pozostaje bez zmian.

W celu złożenia zamówienia należy zalogować się do zakładki ICOONE SHOP znajdującej się w strefie klienta.

Indywidualny login oraz hasło pozwala na dostęp do:

  • Bezpłatnych ulotek Icoone, kart pacjenta oraz kwestionariuszy zabiegowych proporcjonalnie do ilości zamówionych kostiumów
  • Materiałów marketingowych

Co istotne, dzięki rejestracji widnieją Państwo jako autoryzowany gabinet w zakładce GABINETY na oficjalnej stronie. Pomaga to klientom szukającym wykwalifikowanych terapeutów trafić do Państwa gabinetu.

Dodatkowo uzupełniając bieżącą liczbę godzin urządzenia w zakładce SERWIS mogą liczyć Państwo na przypomnienie o konieczności wymiany filtrów, uszczelek oraz o okresowym przeglądzie, wszystko po to, aby utrzymać urządzenie w najlepszym stanie technicznym.

Zamówienia składane poprzez panel Icoone są realizowane priorytetowo do 2 dni roboczych od przyjęcia. Dodatkowo udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki poprzez numer listu przewozowego natychmiast gdy paczka opuści naszą siedzibę.

Oczywiście w wyjątkowych sytuacjach przyjmujemy Państwa zamówienia składane:

  • Drogą telefoniczną
  • E-mail
  • SMS
  • Whatsapp

Natomiast z pewnością docenimy Państwa wyrozumiałość oraz współpracę poprzez panel Icoone. Z doświadczenia wiemy, że skróci to czas odbierania zamówień, który wykorzystamy na ich realizację. Każdego dnia mamy przyjemność współpracy z ogromną liczbą klientów, obsługujemy zamówienia w 8 językach z 50 różnych krajów, dlatego chętnie przyjmiemy Państwa opinie na temat korzystania z panelu Icoone oraz strony mrotex.com, aby nadal móc ulepszać nasz serwis dla Państwa wygody.

Powrót do wszystkich wpisów Powrót do wpisów

Zaufaj profesjonalistom

ICOONE® To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. ICOONE® pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zapisz się na newsletter

keyboard_arrow_up