Blog
14.02.2020

Kostium ze stopą czy bez?

Zabiegi wykorzystujące masaż podciśnieniowy stają się coraz bardziej popularne. Aby przeprowadzić je w bezpieczny i higieniczny sposób niezbędny jest specjalny kostium, który nie tylko zabezpiecza skórę w trakcie zabiegu, ale także ułatwia jego wykonanie i zapewnia komfort zarówno klientom jak i terapeutom.

Istniejąca od 1988 roku polska firma Mrotex jest kluczowym producentem takich kostiumów na rynku światowym. Nasi klienci cenią sobie jakość wykonania, piękny zapach strojów i starannie zapakowane przesyłki. W ofercie znajdują się kostiumy białe i szare w pełnej rozmiarówce, a także z zabudowaną stopą lub bez niej. Ostatnia możliwość często zastanawia naszych klientów, gdyż nie są pewni która opcja sprawdzi się bardziej w ich gabinecie. Jaki zatem kostium wybrać – ze stopą czy bez?

Kostium z zabudowaną stopą – w jakim przypadku wybrać taką opcję?

  • Jest on dedykowany osobom, które cenią sobie dyskrecję, a odsłonięcie stóp mogłoby wywołać u nich zakłopotanie.
  • Polecany jest również klientom, którzy mają problemy z krążeniem, a ich stopy zwykle są zimne.
  • Sprawdzi się także w okresie jesienno – zimowym i u osób wrażliwych na chłód.
  • Jest niezbędny przy drenażu limfatycznym ICOONE®, który obejmuje również stymulację punktów na stopie.

Kiedy zatem sprawdzi się kostium bez wbudowanej stopy?

  • Dla bardzo wysokich klientów, dla których standardowe rozmiary mogłyby się okazać niewystarczające, a nogawki za krótkie.
  • Dla gabinetów, które mają potrzebę połączenia masaży podciśnieniowych z pielęgnacją stóp w tym samym czasie (tzw. zabiegi ekspresowe).
  • W okresie letnim, gdy podczas upałów każda dodatkowa warstwa materiału powoduje dyskomfort.

Przy wyborze kostiumów trzeba przede wszystkim rozważyć zapotrzebowania i specyfikę osób, które odwiedzają nasz salon oraz przygotować się na nietypowe sytuacje – warto mieć pod ręką różne opcje. A co wtedy, gdy żaden ze standardowych rozmiarów i typów nie odpowiada potrzebom naszych klientów? W takim przypadku firma Mrotex oferuje indywidualne uszycie stroju na określony wymiar.

Powrót do wszystkich wpisów Powrót do wpisów

Zaufaj profesjonalistom

ICOONE® To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. ICOONE® pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zapisz się na newsletter

keyboard_arrow_up