Blog
02.12.2020

Zabieg, który bezpiecznie wyszczupla sylwetkę - uzupełnia trening i relaksuje

W ostatnich latach obserwujemy wzrost świadomości społeczeństwa w kwestii zdrowego stylu życia. Każdy marzy o pięknej sylwetce czy zadbanej skórze. Zbilansowana dieta czy aktywność fizyczna to elementy bez, których ciężko osiągnąć oczekiwany efekt. Jest jednak coś co przyspieszy procesy regeneracyjne organizmu i pozwoli na osiągnięcie sukcesu w szybkim tempie. Najnowsza, opatentowana technologia w urządzeniu Icoone® Laser 2, która swoją premierę miała w bieżącym roku to prawdziwy przełom w modelowaniu sylwetki. Poprzednie modele urządzenia znane są na całym świecie ze swojej skuteczności i cieszą się nimi najlepsze kliniki. Producent postanowił jednak ulepszyć działanie. Urządzenie Icoone® Laser 2 powstało z myślą o tych, którzy pragną osiągnąć szybko efekt bez ryzyka powikłań. Stało się tym samym rytuałem, który towarzyszy aktywności fizycznej lub jest relaksującym zakończeniem intensywnego dnia.

 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ URZĄDZENIE ICOONE® LASER 2

Zabieg ktory bezpiecznie wyszczupla sylwetke 2

Patent Roboderm® stosowany w urządzeniu Icoone® Laser 2 polega na stymulacji tkanki na 3 powierzchniach jednocześnie. Głowice, które zasysają obszar zabiegowy posiadają wbudowane rolki, obracające się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części, co przyspiesza redukcję komórek tłuszczowych, toksyn i zastojów wodnych. Ponadto rolki zostały wyposażone w jeszcze większe mikrootwory, które w sposób subtelny stymulują włókna kolagenowe w skórze właściwej. Pomysł stworzenia urządzenia, w którym podciśnienie będzie wydobywało się zarówno z komory głowicy, jak i z licznych otworów w rolkach daje tym samym możliwość działania na różnych poziomach tkanki. Dzięki temu wyodrębniamy indywidualne zabiegi dopasowane pod rodzaj problemu, z którym zgłasza się klient zapewniając przy tym bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu.

 

ŚWIATŁO LASERA DIODOWEGO I LECZNICZE DZIAŁANIE LED

Procedurę zabiegu rozpoczynamy dwudziestominutowym drenażem całego ciała, który przygotowuje skórę do dalszego etapu- eliminuje zastoje wodne oraz pomaga w odblokowania węzłów limfatycznych. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z klientem dobieramy odpowiednio programy zabiegowe pod problem, który należy wyeliminować. Na tych obszarach działamy głowicą wzbogaconą o laser diodowy, który redukuje objętość komórek tłuszczowych, bez ich trwałego uszkodzenia. Dzięki temu nie dochodzi do obciążenia wątroby jak w przypadku wielu, innych technologii. Laser powoduje znaczną poprawę wizualną w obrębie obszarów pokrytych cellulitem i oporną tkanką tłuszczową. Działanie światła LED w sposób nieinwazyjny, całkowicie bezbolesny dostarcza energii komórkom. Fototerapia światłem LED poprawia funkcjonowania układu krwionośnego i wspomaga regenerację tkanek np. po wysiłku fizycznym. Eliminuje obrzęki i stany zapalne.
Podsumowując, urządzenie Icoone® Laser 2 jako jedyne na rynku działa w sposób kompleksowy na organizm dając jeszcze większą skuteczność.
Zabieg ktory bezpiecznie wyszczupla sylwetke 3

 

ZABIEGI JAKO STYL ŻYCIA

Spośród dostępnych na rynku zabiegów warto wybrać te, które są przede wszystkim bezpieczne. Decydując się na serię należy zwrócić uwagę jaki wpływ na organizm ma technologia i czy wielokrotne działanie nie spowoduje trwałych uszkodzeń kolagenu. W przypadku technologii Icoone® Laser 2 dzięki połączeniu stymulacji pulsacyjnej i zmotoryzowanych rolek obracających się tam i z powrotem działanie nie powoduje rozciągania skóry czy innych powikłań występujących po upływie czasu. Szereg badań klinicznych potwierdza skuteczność a sam zabieg staje się rytuałem, który wpływa nie tylko na poprawę wyglądu ale i samopoczucia. Wykonywany co drugi dzień pomoże w utracie zbędnych centymetrów, wyeliminuje cellulit tłuszczowy i wodny, ujędrni skórę po porodzie czy utracie wagi a także poprawi funkcjonowanie całego układu limfatycznego i przyspieszy eliminację toksyn.

Ewa Lisowska-Szczypka
Touch of Art. Permanent Beauty
https://touch-of-art.pl/

Powrót do wszystkich wpisów Powrót do wpisów

Zaufaj profesjonalistom

ICOONE® To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. ICOONE® pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zapisz się na newsletter

keyboard_arrow_up